Środki i preparaty do detoksykacji Białystok

Detoksykacja organizmu

Do skutecznej detoksykacji niezbędne są: DIETA + PREPARATY OCZYSZCZAJĄCE + SUPLEMENTY. Niewątpliwie przyspieszają ją zabiegi wspomagające, indywidualnie dobrane dla każdej osoby: różnego typu masaże ciała i masaże wibroakustyczne oraz masaż limfatyczny.

DIETA ustalana jest według testu ogólnego i testów szczegółowych. W pierwszej kolejności wykluczane są produkty, których metabolity już odłożyły się w organizmie ( kazeina, gluten, puryny..), a po kolejnym badaniu szczegółowym wykluczane są te, które – po detoksykacji -jeszcze uczulają lub źle są trawione. Przede wszystkim staramy się znaleźć przyczyny złego trawienia i wchłaniania (dysbioza jelitowa, niedobór kwasu solnego, bakterie w układzie pokarmowym…), i je usunąć.

SUPLEMENTY uzupełniają -wykryte w teście – niedobory witamin, minerałów, enzymów trawiennych. Odpowiednie ich poziom jest warunkiem dobrego funkcjonowania organizmu.

PREPARATY OCZYSZCZAJĄCE
W naszym Centrum podstawą detoksykacji są preparaty Joalis, które uzupełniamy sprawdzonymi środkami ziołowymi kilku renomowanych firm.

Preparaty Joalis

Do ich produkcji została wykorzystana nowoczesna holograficzna technologia HDTX. Środki, które polecamy, pomagają w procesie wydalania toksyn aż do całkowitego się ich pozbycia z organizmu. Kuracja jest holistyczna – pozytywnie wpływa nie tylko na ciało, ale też psychikę.

Preparaty Joalis można łączyć z lekami przepisanymi przez lekarza prowadzącego.

W czasie kuracji może wystąpić na początku pogorszenie samopoczucia czy zaostrzenie objawów. Jest to zjawisko absolutnie normalne, a wręcz pożądane. Oznacza, że preparaty działają. Są to tzw. reakcje Herxheimera. W wyniku oczyszczanie do organizmu dostają się – z rozbitych ognisk zakażnych – toksyny pasożytów, bakterii itd., które organizm stara się wydalić.

Detoksykacja wskazana jest wszystkim, którzy:

  • mają świadomość, że organizm – tak jak samochód czy dom – należy regularnie „sprzątać”,
  • pragną zapobiegać chorobom degeneracyjnym ( zapalenie stawów i kręgosłupa, nadciśnienie, zaburzenia krążenia, zawał, udar, demencja, nowotwory, cukrzyca…),
  • parom zamierzającym mieć dzieci (minimum pół roku przed planowanym poczęciem) – zapobieganie przeniesieniu na dziecko w momencie poczęcia i w życiu płodowym obciążenia narkotykami, metalami ciężkimi, krętkami borelii, grzybicami, wirusami,
  • cierpią na różne dolegliwości, z którymi nie może sobie poradzić medycyna alopatyczna, w tym RZS i inne choroby autoimmunologiczne, grzybice, borelie i ich koinfekcje, zapalenia wirusowe i bakteryjne…,
  • dzieciom, by zmniejszyć negatywny wpływ szczepień na organizm ( rtęć) czy usunąć toksyny otrzymane od rodziców i z życia płodowego.

Skuteczna detoksykacja wymaga zastosowania kilku kuracji.

Preparaty zażywa się 2 razy dziennie po 10 kropli pod język na 30 sekund, 30 minut przed lub po jedzeniu, wyłącznie na plastikową łyżeczkę. Przerwa między kolejnymi preparatami powinna wynosić 5 minut. Najlepiej zażywać je tuż przed snem i zaraz po obudzeniu, ale trzeba pamiętać o 8 godzinnej przerwie.

Skorzystać z terapii można w każdym wieku: u najmłodszych dzieci doustna forma podawania zamieniana jest na naskórną. Preparaty wciera się w skórę na brzuszku lub na przedramiona. Ilość kropli ustala specjalista detoksykacji.

Preparaty Joalis nie powinny być przetrzymywane blisko telefonu komórkowego, komputera, kuchenki mikrofalowej i na słońcu.

Uwaga! Preparaty firmy Joalis to suplementy diety. Nie są one lekami i nie zastępują środków zaordynowanych przez lekarza. Zastosowanie terapii oczyszczania organizmu metodą dr. Jonasza nie ma wpływu na dotychczasowy sposób leczenia Cię przez Twojego lekarza prowadzącego. Nie można samowolnie zmieniać ani nawet korygować tego leczenia – może to zrobić jedynie Twój lekarz. Często kontroluj się u swojego lekarza.

„MagMed” – dobroczynna detoksykacja preparatami Joalis – Białystok

Polub nas! I bądź na bieżąco!