Dla
Ducha
W zdrowym ciele zdrowy duch! Ale i odwrotnie – zdrowy duch, to zdrowe ciało!
Zabiegani, zestresowani, w ciągłym pośpiechu, przygnieceni problemami – tacy najczęściej są nasi pacjenci. Tacy też byli, gdy zaatakowała ich choroba, gdy pojawiły się problemy ze zdrowiem…
Ale czy tak być musi?! NIE! Wielu chorobom można zapobiec, dbając o równowagę w swoim organizmie – tę cielesną i duchową.

Promujemy zdrowy tryb życia, polegający nie tylko na oczyszczaniu organizmu, ale również na wyciszeniu i harmonii. Nasze formy terapii to skuteczne wsparcie dla zszarpanych nerwów i ukojenie dla ducha. To dobry start do lepszego jutra!

Zapoznaj się z opisami naszych praktyk, a dostaniesz ochotę na prawdziwy relaks.

„MAGMED” oferuje wszystkim, którzy poszukują relaksu i wyciszenia, niezwykłe sposoby na osiągnięcie tego stanu:

 • energetyczno- leczniczy zabieg REIKI – niezwykle uspokaja, wspomaga organizm w walce z chorobami,
 • diagnozę i oczyszczanie CZAKR, czyli ośrodków energetycznych w ciele (ich zablokowanie powoduje określone dolegliwości fizyczne i psychiczne) – zabieg pobudzający przepływ energii życiowej, niezwykle energetyzujący i uspokajający,
 • KĄPIEL W DŹWIĘKACH GONGÓW (ZABIEGI MUZYKOTERAPII I KONCERTY)

  To wyjątkowe spotkanie z dźwiękiem, który dogłębnie oczyszcza i zabiera nas w podróż po wszechświecie. Bo dźwięk gongów, to muzyka sfer niebieskich.

W muzykoterapii wykorzystujemy takie instrumenty, jak: tybetańskie gongi wietrzne i tam tamy , dzwonki Ting sha i Koshi oraz kojący zmysły instrument Szum Oceanu.

Cały Wszechświat jest Utkany z Dźwięku, będącego Świadomą Energią, utkaną z czujących cząsteczek  Istnienia. Wszystko co nas otacza i czym jesteśmy wydaje swój dźwięk i nim jest.

Cały wszechświat jest  rezonansem, a więc wszystkie żywe istoty również nim są. Każdy organ, komórka, tkanka czy płyn wytwarza swoje  pole rezonansowe,  filharmonię dźwięków. Nauka nazywa je elektromagnetycznym polem morfogennym.

Dźwięk uwalnia nas z  dualizmu wytwarzanego przez umysł, dzięki czemu przenosimy się poza iluzję Czasu i Przestrzeni.

Masaż dźwiękiem pomaga:

 • zlikwidować negatywne emocje i myśli,
 • złagodzić napięcia psychiczne i emocjonalne,
 • osiągnąć stan absolutnej relaksacji,
 • uwolnić się od blokad psychicznych,
 • odbyć podróż w głąb siebie,
 • a przede wszystkim przeżyć niesamowitą przygodę duchową.

„MagMed” – najlepsze sposoby na poprawę zdrowia i samopoczucia – Białystok

Polub nas! I bądź na bieżąco!