Zaopiekujemy się Twoim zdrowiem

Żyjemy w czasach, w których leczeni jesteśmy jako narządy a nie cały człowiek. Nikt nie patrzy na nas całościowo, nie potrafi połączyć ze sobą symptomów wysyłanych przez różne narządy.

W moim gabinecie często pojawiają się osoby, które uskarżają się na wiele przewlekłych, mniej lub bardziej poważnych, dolegliwości. Przewlekłe zmęczenie, dna moczanowa, trądzik, zapalenia stawów, choroby autoimmunologiczne, refluks, depresja, problemy z zajściem w ciążę, otyłość – nie sposób tu wszystkich wyliczyć. A nowoczesna medycyna holistyczna potrafi w tym wszystkim pomóc.

Wykonanie biorezonansowego VEGA Testu pokazuje co może być przyczyną nękających nas chorób. Często są to nietolerancje kazeiny, glutenu, laktozy. Metabolity źle strawionych pokarmów, które je zawierają , odkładają się nie tylko w stawach, ale i w całym organizmie. Powodują nieszczelność jelit i dysbiozę jelitową. Obciążają stawy, naczynia krwionośne. Dają też objawy ze strony układu nerwowego, ale też na przykład uporczywy katar zewnętrzny i wewnętrzny.

Kolejną przyczyną są pasożyty. Lamblie, helicobacter, różnego rodzaju wirusy, krętki borelii oraz jej koinfekcje i wiele, wiele innych zdarzają się bardzo często. Mało kto wie, że często z boreliozą występuje babeszioza, bartonella, chlamydie, mycoplasmy, które często są trudniejsze do wyleczenia niż sama borelia, która jest chorobą wielonarządową, a więc trudną do zdiagnozowania i wyleczenia. My szukamy, gdzie jest, co atakuje i systematycznie, ale skutecznie krętki borelii usuwamy.

Zaopiekujemy się Twoim zdrowiemMetale ciężkie, antybiotyki , hormony, pestycydy znajdujące się w pożywieniu to kolejne toksyny, które uszkadzają śluzówki narządów wewnętrznych i są przyczyną wielu chorób fizycznych, ale też problemów z pamięcią, koncentracją, choroby Alzheimera i Parkinsona. Niemalże co druga osoba cierpi na dysbiozę jelitową, a w konsekwencji na problemy z trawieniem i wchłanianiem, alergie pokarmowe czy nadmierny rozrost helicobacter pylori, której długotrwała obecność doprowadzić może nawet do nowotworu. Odnalezienie i usunięcie przyczyn dysbiozy, wyleczenie jelit i całego układu okarmowego jest podstawą do dalszego rozwiązywania istniejących problemów zdrowotnych.

W metodzie którą się posługuję nie tylko określamy co nas zatruwa, ale szukamy miejsc, w których konkretne toksyny się znajdują. „Wyciągamy” je stamtąd za pomocą najnowszej generacji preparatów informacyjnych Joalis oraz starannie dobranych preparatów ziołowych. Przekraczają one barierę krew – mózg są więc w stanie pomóc w neuroboreliozie, autyzmie, zaburzeniach koncentracji, depresji itd. Wspomagamy to również zabiegami wzmacniającymi organy wydalnicze – wątrobę i nerki – oraz specjalnymi masażami, które sprawiają, że oczyszczanie organizmu przebiega sprawniej i dogłębniej.

Express Scan to z kolei doskonałe narzędzie do kompleksowej oceny stanu organizmu oraz wykrycia konkretnych niedoborów pierwiastków śladowych, witamin, koenzymów. Otrzymujemy też informacje m.in. o: poziomie kolagenu w skórze, oczach, naczyniach krwionośnych, układzie krążenia i naczyń krwionośnych, funkcji jelit i układu pokarmowego, zawartości tłuszczu wątrobie, gęstości mineralnej kości. Poddany ocenie zostaje również skład ciała
– stopień otyłości, body index, poziom metabolizmu. Dzięki badaniu otrzymujemy konkretne wskazania dotyczące uzupełniania niedoborów, zmiany sposoby odżywiania, trybu życia.

Vega Test, Express Scan i oczyszczanie polecamy nie tylko osobom chorym. To wspaniałe narzędzia profilaktyczne. Na pewno warto zrobić je przed planowanym zajściem w ciążę, by nie przenieść toksyn z organizmu matki i ojca do organizmu dziecka.

Wykonując test raz lub dwa w roku „możemy trzymać rękę na pulsie swojego zdrowia”. Wczesne wykrycie nietolerancji pokarmowych, toksycznych obciążeń narządów i tkanek, niedoborów niezbędnych do życia witamin i minerałów, a następnie ich usunięcie pomoże nam cieszyć się zdrowiem i sprawnością fizyczno-umysłową do końca życia.

Zapraszamy więc do Podlaskiego Centrum Promocji Zdrowia „MagMed” i sklepu WSTĄP PO ZDROWIE, w którym nie tylko oferujemy najlepsze preparaty naturalne z całego świata oraz eco kosmetyki, żywność i środki piorąco-czyszczące, ale służymy profesjonalną pomocą w ich doborze.

Comments are closed.