Test na niedobory witamin, mikroelementów i koenzymów

Test na niedobory witamin, mikroelementów i koenzymów

Niedobory witamin i pierwiastków śladowych dotyczą zdecydowanej większości Polaków.

Przyczyny niedoborów to wyjałowienie gleb, a co za tym idzie brak witamin oraz podstawowych pierwiastków niezbędnych dla zdrowia w przyjmowanych pokarmach. Kolejną przyczyną jest nagminne zaburzenie flory jelitowej przewodu pokarmowego spowodowane  nadużywaniem leków, spożywaniem zawartych w mięsie antybiotyków, a z innymi produktami – pestycydów i dodatków chemicznych oraz obecność pasożytów. Ścisła, nieracjonalna dieta wegetariańska czy też spowodowane przyjmowaniem statyn lub starzeniem się zmniejszenie wytwarzania niektórych z nich przez organizm.

Test na niedobory witamin, mikroelementów i koenzymówMało kto ma świadomość, że części poważnych chorób można by uniknąć dostarczając do organizmu odpowiednie ilości brakujących witamin i pierwiastków. Tak powszechne ostatnio wymiany stawów biodrowych na endoprotezy, były by do uniknięcia m.in. dzięki suplementacji witaminy D3 i K w odpowiedniej postaci i ilości.

Zwyrodnienia stawów i kręgosłupa, nowotwory, trądzik i inne choroby skóry, miażdżyca, zaburzenia pamięci, anemia, szybkie starzenie się, zmarszczki…..  to tylko część z nich.

Bezinwazyjne i bezbolesne badanie EAV/VEGA i analizatorem magnetycznym  pozwala sprawdzić następujące niedobory: Wapń, Żelazo, Cynk, Selen, Fosfor, Potas, Magnez, Miedż, Mangan, Jod, Fluor, Molibden, Wanad, Krzem oraz Koenzym Q 10, Biotyna, Glutation, Kwas Foliowy, Kwas Pantotenowy, a także Witaminy: A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D3, E, K i kolagen.

Do tego  szczegółowe informacje na temat: diety oraz najlepiej przyswajalnych suplementów mogących uzupełnić istniejące niedobory, które możesz zakupić na miejscu.

Comments are closed.