Dlaczego warto wykonać Vega Test?

VEGA TEST w skrócie VRT ( od ang. Vegetative Reflex Test) opracowany został w  latach 80-tych XX wieku w USA przez dr Schimmla i jest jedną z najnowszych form diagnostyki elektronicznej. Opiera się na zasadzie biorezonansu magnetycznego, czyli reakcji organizmu na określone impulsy elektromagnetyczne. Z sukcesem wykorzystywany jest  od lat w Niemczech i innych krajach Europy, a także w krajach byłego Związku Radzieckiego.

Wywodzi się z dokonań Reinholda Volla twórcy elektroakupunktury (EAV).

Możliwości VEGA TESTU są ogromne. Co najważniejsze – pozwala wykryć przyczyny wielu problemów zdrowotnych: alergie, choroby autoimmunologiczne / łuszczyca, Hashimoto, RZS../, depresje, choroby neurodegeneracyjne – Alzheimer i inne, egzemy, zapalenia zatok, choroby układu trawiennego, płuc, serca, bóle stawów, bezpłodność i dziesiątków innych.

Jakie informacje możemy otrzymać:

  • Dlaczego warto wykonać Vega Testwykrywa obecność wszystkich rodzajów pasożytów (pasożyty, wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie, w tym boreliozę i jej koinfekcje)
  • wykrywa toksyny nieorganiczne, tj: metale ciężkie, obciążenie pestycydami, środkami radioaktywnymi, chemikaliami, promieniowaniem elektromagnetycznym, dodatkami do żywności, ale też obciążenia geopatyczne
  • wykrywa obciążenie emocjami, stresem czy patologicznymi, podświadomymi programami
  • wykrywa nietolerancje i alergie pokarmowe
  • sprawdza stan flory jelitowej i błon śluzowych
  • sprawdza stan narządów wewnętrznych oraz płynów ustrojowych:  krwi, limfy, spermy itp.
  • jest w stanie dokładnie określić, w których narządach, tkankach czy częściach mózgu oraz układu nerwowego znajdują się wykryte obciążenia, co jest niezwykle istotne przy usuwaniu boreliozy, detoksykacji dzieci autystycznych i z padaczką poszczepienną
  • określa zaburzenia poszczególnych typów odporności, informuje o stanach zapalnych w organizmie i obecności schorzeń autoimmunologicznych.

Vega Test pozwala wykryć zaburzenia, które pozostają jeszcze nieuchwytne dla standardowych badań laboratoryjnych. Jest bezbolesny i bezinwazyjny. W rękach dobrego terapeuty, z rozległą wiedzą, jest nieocenionym narzędziem diagnostycznym.

Dodatkowym naszym atutem jest  wykorzystywanie w terapii  oczyszczającej organizm z wykrytych toksyn najnowocześniejszej medycyny bioinformacyjnej, o niezwykłej skuteczności– preparatów firmy Joalis, stworzonych przez twórcę metody Kierowanej i Kontrolowanej Detoksykacji – dr Josefa Jonasza.

Nasz gabinet jest jedynym w regionie certyfikowanym przedstawicielem tej metody.

Comments are closed.