Dlaczego warto oczyszczać organizm?

DLACZEGO WARTO OCZYSZCZAĆ ORGANIZM?

Regularnie sprzątamy nasze domy i mieszkania. Samochód oddajemy do przeglądu. A co z naszym organizmem?

On także gromadzi  w sobie wszelkie zanieczyszczenia. I to jakie!!!

Z powietrza / ołów, kadm i inne metale ciężkie,

z żywności  / pestycydy z gleby, konserwanty, barwniki, antybiotyki, hormony, tłuszcze utwardzalne, sztuczne słodziki…./,

ze źle trawionych pokarmów / zła flora jelitowa, alergie i nietolerancje pokarmowe/,

z leków , szczepionek,  kosmetyków i środków czystości.

Dlaczego warto oczyszczać organizmTakże stres czy różne przeżycia psychiczne osadzają się w nas i wpływają negatywnie na funkcjonowanie układu odpornościowego, który traci siłę do walki z mikroorganizmami. Candida, Helicobacter, lamblie, toxocary, borelie, chlamydie, wirusy czy inne pasożyty rozpanoszają się w nas, wywołując szereg wymiernych dolegliwości.

Jeśli w porę nie sprawdzimy jakie toksyny są w nas obecne, czy szkodzi nam to, co jemy, które narządy i podległe im systemy funkcjonalne są uszkodzone, w niedługim czasie rozpoczniemy wędrówkę od lekarza do lekarza w poszukiwaniu przyczyn naszego złego samopoczucia, w poszukiwaniu skutecznych metod leczenia tak powszechnych chorób jak: alergie, zwyrodnienia stawów i kręgosłupa, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, depresje, nerwice, otyłość, miażdżyca i choroby serca, udary itd.

Co więcej, jeśli planujesz ciążę a nie poddasz się procesowi Kierowanej i Kontrolowanej Detoksykacji swoje  toksyny przekażesz dziecku.

Takich metod nie oferuje jednak medycyna alopatyczna, która podzieliła nas na organy i żaden lekarz nie patrzy na nas jako całość psychofizyczną.

Wykonanie VEGA TESTU i przeprowadzenie dogłębnej  kuracji oczyszczającej cały organizm  może  nie tylko skutecznie zapobiec wielu chorobom XXI wieku, ale też rozwiązać już istniejące problemy zdrowotne.

VEGA TEST/ EAV TEST jest niezwykle popularny w całej Europie,  a nawet refundowany przez niektóre kasy chorych, co też świadczy o jego wiarygodności.

Wejdź na naszą stronę: www.oczyszczanieorganizmubialystok.pl lub zapisz się teraz: +48 516 038 754 – w godzinach: 12 – 18.

Comments are closed.