Choroby Skóry – Trądzik, Egzema, Łuszczyca, Zmiany Atopowe

Choroby skóry to choroba całego organizmu. To, co pojawia się na skórze, organizm po prostu wyrzuca na zewnątrz. Dlatego nie należy leczyć jakichkolwiek zmian skórnych wyłącznie zewnętrznie.

Trzeba przyjrzeć się w jakim stanie jest cały organizm, co go zatruwa, co nie funkcjonuje prawidłowo. VEGA TEST jest właśnie tym narzędziem, który udzieli nam szczegółowych informacji, włącznie ze stanem naszego układu hormonalnego, który ma nie- bagatelny wpływ na skórę.

Przede wszystkim możemy sprawdzić stan jelit, które odpowiadają nie tylko za naszą odporność, ale też za trawienie, wytwarzanie niektórych witamin oraz  przyswajanie składników odżywczych z pożywienia.

Często też Candida,  glisty czy też inne bakterie lub pasożyty przyczyniają się do złego stanu skóry. Wystarczy zmienić dietę na dietę bez cukru i innych produktów odżywiających naszych „wewnętrznych gości” oraz  usunąć pasożyty by jej stan zaczął się poprawiać.

Chora skóra mówi nam często o nietolerowaniu różnych produktów spożywczych. Warto więc na jakiś czas usunąć je z jadłospisu. VEGA TEST NA ALERGIE i NIETOLERANCJE POKARMOWE udzieli nam takich właśnie szczegółowych informacji.

Stany zapalne skóry, to jeden wielki stan zapalny w środku, wynikający z zatrucia organizmu, ale też braku substancji przeciwzapalnych, takich jak, np.: Cynk, NNKT, witaminy z grupy B, witamina D czy C.                                                                            Szczegółowej informacji o wszelkich niedoborach, już nawet na poziomie komórkowym, udziela nam EXPRESS SCAN. A może brakować nam kolagenu, krzemu, biotyny,  które mają olbrzymi wpływ nie tylko na skórę, ale stan oczu, mózgu, kości, stawów.

 

Choroby skóryWszelkie niedobory odbijają się silnie także na naszym stanie psychicznym:  przewlekłe zmęczenie, depresje, lęki, zniechęcenie do życia…  to nie tylko choroby umysłu czy duszy, ale całego organizmu.

Łuszczyca, która jest poważną chorobą autoimmunologiczną,  wymaga specyficznych rodzajów suplementów i zaostrzonej diety, ale krok po kroku, oczywiście przy pełnym  zaangażowaniu osoby nią dotkniętej, notujemy pełne cofnięcie się zmian skórnych, co jednocześnie zabezpiecza przed rozwinięciem się łuszczycy stawów.

Oczywiście leczenie jakichkolwiek problemów skórnych nie jest błyskawiczne. To proces, który obejmuje oczyszczenie i  uzdrowienie całego organizmu, wszystkich jego układów funkcjonalnych. I by był skuteczny, musi trwać.

 

Comments are closed.